Seznam škol

Seznam zúčastněných škol

Česká republika 2018

Základní a mateřská škola Bělá nad Radbuzou
Základní škola Hroznová, Brno
Základní škola Dukelská, České Budějovice
Základní, základní umělecká a mateřská škola Frýdlant
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové
Základní škola Kadaň
Základní škola Dukelských hrdinů, Karlovy Vary
Základní škola Mikulov
Základní škola Most
Základní a mateřská škola Demlova, Olomouc
Přírodovědné gymnázium PRIGO
Základní škola Provaznická, Ostrava-Hrabůvka
Základní a mateřská škola Jana Husa, Písek
Základní škola Slovenská, Praha 2
Základní škola Lupáčova, Praha 3
Základní a mateřská škola Červený vrch, Praha 6
Základní škola Emy Destinnové, Praha 6
Základní škola Petřiny-sever, Praha 6
Základní škola Balabenka, Praha 9
Základní škola Hornoměcholupská, Praha 10
Základní škola Velká Dlážka, Přerov
Základní a mateřská škola Těšany
Základní a mateřská škola Pražská, Znojmo

Svět 2018

Ayb school, Jerevan, Arménie
Escola Canto dos Passaros, Rio de Janeiro, Brazílie
19. SU „Elin Pelin“, Sofie, Bulharsko
Country Garden Venice Bilingual school, Changsha country, Čína
Ecole primaire Saint-Valéry, Saint Émilion, Francie
Giuseppe Lombardo Radice, Benátky, Itálie
School of architecture ve spolupráci s Junglim foundation, Seoul, Jižní Korea
Šiauliai „Sandoros“ Progymnasium, Šiauliai, Litva
Budai Rajziskola – Art school of Buda, Budapešť, Maďarsko
Márieremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola, Budapešť, Maďarsko
Colegio Hebreo Sefaradi, Mexico city, Mexiko
Liceo Franco Mexicano, Mexico city, Mexiko
SzkoŁa Podstawowa nr 44 im. Jana III. Sobieskiego, Vratislav, Polsko
Základná škola Vajanskeho, Skalica, Slovensko
ZŠ s MŠ Voderady, Voderady, Slovensko
Základná škola Karpatská, Žilina, Slovensko
Základná škola s materskou školou Zavodie, Žilina, Slovensko
Colegio Hispano Británico, Tenerife, Španělsko
PS 163, ALfred E. Smith School, New York, Spojené státy Americké
Malorees Junior School, Londýn, Velká Británie

Česká republika 2017

Základní a mateřská škola Bělá nad Radbuzou – medailon
Základní škola Dobřany, příspěvková organizace – medailon
Základní škola Chotěšov, příspěvková organizace – medailon
Základní škola Chrudim – medailon
Základní škola Lednice – medailon
Základní škola Úšovice, příspěvková organizace – medailon
Základní umělecká škola Pardubice – medailon
Základní škola Pardubice – medailon
Základní škola Plasy – medailon
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace – medailon
Základní a mateřská škola Praha 3 – medailon
Základní škola Petřiny – sever – medailon
Základní škola Sušicemedailon
Základní umělecká škola Přelouč – medailon
Základní škola Kostelní, Tachov – medailon
Základní škola a mateřská škola Těšany – medailon
Základní škola Valtice – medailon
Přírodovědecké gymnázium PRIGO, Ostrava – medailon
Dům dětí a mládeže Praha 6 – medailon

Svět 2017
Centro Montessori Padova scuola Primaria, Padova, Itálie – medailon
ZŠ a MŠ Voderady, Voderady, Slovensko – medailon
Colegio Hebreo Sefaradi, Lomas del Cahmizal, Mexico – medailon
Colegio Santa Rosa, Colegio Divina Misericordia, Colegio Túpac Amaru and Centro educativo, Lima, Peru – medailon
Heidelsteigschule, Bamberg, Německo – medailon
Escola Canto dos Pássaros, Cabo Prio RJ, Brazílie – medailon
Groupe scholaire carlepont, Carlepont, Francie – medailon
Osnovna šola Simona Gregorčica Kobarid, Kobarid, Slovinsko – medailon
SzkoŁa Podstawowa, WrocŁaw, Polsko – medailon
Šiauliai „Sandoros“ Progymnasium, Šiauliai, Litva – medailon
Honore de Balzac, Nanterre, Francie – medailon

Svět 2016

Escola Canto dos Pássaros – Brazílie

Gymnasium Sv. Cyrila a Metoděje – Bulharsko

Základní škola Horvati – Chorvatsko

Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus – Maďarsko

State Primaria di Piteccio – Itálie

Šiaulia „Sandoros“ Progymnasium – Litva

American School – Peru

Základní škola č. 44 im. Jana III Sobieskiego – Polsko

Private Volksschule Sacré Coeur – Rakousko

El Sharq – Nazareth, Izrael

Habiluim – Ramat Ga, Izrael

Moriya – Barkai -Haifa, Izraelv

Afek school -Kibutz Afek, Izrael

Tali – Jerusalem, Izrael

Reime – Ashdod , Izrael

Yigal alon – Sderot, Izrael

Teoretické gymnasium „Nicolae Balcescu“ – Rumunsko

Oš Poljane – Slovinsko

Škola „VUK Karadžić“ – Srbsko

Poly Ppep Country Day Middle School – Spojené státy americké

Intermediate School PSIS 187 – Spojené státy americké

PS 39 – The Landmark School – Spojené státy americké

Colegio Hebreo Sefaradi – Mexiko

Svět 2015

Škola Canto dos Pássaros – Rio de Janeiro, Brazílie

ZŠ 20. dubna– Panagurište, Bulharsko

ZŠ Sveshtenik Nedelio Ivanov – Panagurište, Bulharsko

Škola Speciálního vzdělávání Xiangtan – provincie Hunan, Čína

Škola Øster Farimagsgades – Kodaň, Dánsko

CEIP Tagoror – Santa Cruz de Tenerife, Gran Canaria

Základní škola Horvati – Záhřeb, Chorvatsko

Základní škola Piteccio – Pistoia, Itálie

Komplexní institut Italo Svevo plesso Domenico Lovisato – Terst, Itálie

ZŠ Leo-Baeck – Haifa, Izrael

ZŠ Moriya-Barkay – Haifa, Izrael

Škola umění a vědy – Gilo Bet – Jeruzalém, Izrael

ZŠ Al-Sharq– Nazaret, Izrael

ZŠ Omarim – Omer, Izrael

Škola Madaim-Alon – Sderot, Izrael

Škola Habiluim – Ramat-Gan, Izrael

Ekumenická ZŠ Máriaremete-Hidegkúti – Budapešť, Maďarsko

Le Studio des Arts Vivants – Casablanca, Maroko

Škola Bet Hayladim – Mexico City, Mexico

SS.CC Recoleta – Lima, Peru

ZŠ nr 44 im. Jana III Sobieskiego – Wroclaw, Polsko

Teoretická střední škola “Grigore Moisil” – Temešvár, Rumunsko

Základná škola Karpatská – Žilina, Slovesnko

ZŠ Antona Tamaža Linharta – Radovljica, Slovinsko

ZŠ Drinka Pavlović – Bělehrad, Srbsko

Plastilinarte – Caracas, Venezuela

Česká republika 2014

Základní škola Kneslova, Brno

Dětský domov se školou, SVP a ZŠ, Býchory

Základní škola Dukelská, České Budějovice

Základní škola Za nádražím, Český Krumlov

Základní škola Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Místek

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Purkyňova, Frýdlant

Základní škola Kadaňská, Chomutov

5. základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar, Jindřichův Hradec

Základní škola Školní, Kadaň

Základní škola Dukelských hrdinů, Karlovy Vary

Základní škola Jana Palacha, Kutná Hora

Základní škola Lednice, Lednice

Základní škola Mikulov, Hraničářů, Mikulov

Základní škola a Mateřská škola Demlova, Olomouc

Základní škola nábřeží Závodu míru, Pardubice

Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Písek

25. ZŠ Chválenická, Plzeň

Základní škola nám. Curieových, Praha 1

Základní škola Velká Dlážka, Přerov

Základní škola a Mateřská škola Helsinská, Tábor

Základní škola Valtice, Valtice

Základní škola a Mateřská škola Pražská, Znojmo