Kontakt

Sylvia Hanákova

GSM: +420 725 932 162

hanakova@hravyarchitekt.cz

Barbara Štruplová

koordinátorka projektu,

web

GSM: +420 725 800 892

struplova@hravyarchitekt.cz

Alice Klinkeová

Logistika a koordinace

GSM:420602525568

klinkeova@hravyarchitekt.cz

Organizátoři

Spoluorganizátoři

Partneři

Záštity


Školy

Seznam účastnících se škol 2017

/*doplňuje se

Česká Republika (10 )

Základní a Mateřská škola, Bělá nad Radbuzou

Základní škola, Dobřany

Základní škola, Chotěšov

Základní škola, Chrudim

Základní škola, Úšovice

Základní škola, Plasy

Základní škola, Sušice

Základní škola a mateřská škola, Těšany

Základní škola, Valtice

Základní škola, Lednice

Základní škola Kostelní, Tachov

Základní škola, Praha 3

Základní škola, Praha 6

Svět (5)

Groupe Scolaire Carlepontz Francie

Heidelsteigschulez Německa

Šiauliai ,,Sandoros" Progymnasiumz Litvy

Osnova šola SImona Grehorčiča Kobaridze Slovinska

Escola Canto dos Pássarosz Brazílie.

Seznam účastnících se škol 2016

Česká Republika (8)

Základní škola a Mateřská škola,Brno

Základní škola a Mateřská škola, Březová

Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové

Základní škola, Olomouc

Základní škola, Ostrava

Základní škola a Mateřská škola Barrandov, Praha 5

Základní škola Hanspaulka, Praha 6

Základní škola Donovalská, Praha 4

Svět (23)

Escola Canto dos Pássaros – Brazílie

Gymnasium Sv. Cyrila a Metoděje – Bulharsko

Základní škola Horvati – Chorvatsko

Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus – Maďarsko

State Primaria di Piteccio – Itálie

Šiaulia „Sandoros“ Progymnasium – Litva

American School – Peru

Základní škola č. 44 im. Jana III Sobieskiego – Polsko

Private Volksschule Sacré Coeur – Rakousko

El Sharq - Nazareth, Izrael

Habiluim - Ramat Ga, Izrael

Moriya – Barkai -Haifa, Izrael

Afek school -Kibutz Afek, Izrael

Tali – Jerusalem, Izrael

Reime - Ashdod , Izrael

Yigal alon – Sderot, Izrael

Teoretické gymnasium „Nicolae Balcescu“ – Rumunsko

Oš Poljane - Slovinsko

Škola „VUK Karadžić“ – Srbsko

Poly Ppep Country Day Middle School – Spojené státy americké

Intermediate School PSIS 187 - Spojené státy americké

PS 39 - The Landmark School - Spojené státy americké

Colegio Hebreo Sefaradi – Mexiko

Seznam účastnících se škol 2015

Česká republika (14)

Základní škola Hroznová,Brno

Základní škola Dukelská, České Budějovice

Základní škola Štefánikova, Hradec Králové

Základní škola Školní náměstí, Chrudim

Základní škola Slovan, Kroměříž

Základní škola Lednice

Základní škola Obránců míru, Most

Základní škola Komenium, Olomouc

Základní škola Provaznická, Ostrava

Základní škola Štefánikova, Pardubice

Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha

Základní škola Národní, Prachatice

Základní škola a Mateřská škola Tábor

Základní škola Valtice

Svět (26)

Brazílie

Škola Canto dos Pássaros – Rio de Janeiro

Bulharsko

ZŠ 20. dubna– Panagurište

ZŠ Sveshtenik Nedelio Ivanov – Panagurište

Čína

Škola Speciálního vzdělávání Xiangtan – provincie Hunan

Dánsko

Škola Øster Farimagsgades – Kodaň

Gran Canaria

CEIP Tagoror – Santa Cruz de Tenerife

Chorvatsko

Základní škola Horvati – Záhřeb

Itálie

Základní škola Piteccio – Pistoia

Komplexní institut Italo Svevo plesso Domenico Lovisato – Terst

Izrael

ZŠ Leo-Baeck – Haifa

ZŠ Moriya-Barkay – Haifa

Škola umění a vědy – Gilo Bet – Jeruzalém

ZŠ Al-Sharq– Nazaret

ZŠ Omarim – Omer

Škola Madaim-Alon – Sderot

Škola Habiluim – Ramat-Gan

Maďarsko

Ekumenická ZŠ Máriaremete-Hidegkúti – Budapešť

Maroko

Le Studio des Arts Vivants – Casablanca

Mexiko

Škola Bet Hayladim – Mexico City

Peru

SS.CC Recoleta – Lima

Polsko

ZŠ nr 44 im. Jana III Sobieskiego – Wroclaw

Rumunsko

Teoretická střední škola “Grigore Moisil” – Temešvár

Slovensko

Základná škola Karpatská – Žilina

Slovinsko

ZŠ Antona Tamaža Linharta – Radovljica

Srbsko

ZŠ Drinka Pavlović – Bělehrad

Venezuela

Plastilinarte – Caracas

Seznam zúčastněných škol 2014

Základní škola Kneslova, Brno

Dětský domov se školou, SVP a ZŠ, Býchory

Základní škola Dukelská, České Budějovice

Základní škola Za nádražím, Český Krumlov

Základní škola Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Místek

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Purkyňova, Frýdlant

Základní škola Kadaňská, Chomutov

5. základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar, Jindřichův Hradec

Základní škola Školní, Kadaň

Základní škola Dukelských hrdinů, Karlovy Vary

Základní škola Jana Palacha, Kutná Hora

Základní škola Lednice, Lednice

Základní škola Mikulov, Hraničářů, Mikulov

Základní škola a Mateřská škola Demlova, Olomouc

Základní škola nábřeží Závodu míru, Pardubice

Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Písek

25. ZŠ Chválenická, Plzeň

Základní škola nám. Curieových, Praha 1

Základní škola Velká Dlážka, Přerov

Základní škola a Mateřská škola Helsinská, Tábor

Základní škola Valtice, Valtice

Základní škola a Mateřská škola Pražská, Znojmo

Slovenská republika

Základná škola s Materskou školou Sibírska, Bratislava

Základná škola Vajanského, Skalica

Základná škola a Materská škola Školská, Žilina

Maďarsko

Podmaniczky János Evangélikus Óvodaés Altalános Iskola, Budapest

Polsko

Zespól Szskól Nr 10, Szkola Podstawowa, Vratislav

Itálie

Istituto Comprensivo Scarperia San Piero a Sieve, Florencie

 
|
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace