Kontakt

Marta Kolmanová

Ředitelka projektu

GSM: +420 725 525 321

Petr Ivanov

Předseda spolku Hravý architekt
GSM: +420 606 654 121
ivanov@hravyarchitekt.cz

Organizátoři

Spoluorganizátoři

Partneři

Záštity


Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego

2015 Szkoła Podstawowa nr 44 WroclawPolský institutPolsko

http://sp44.hoste.pl/

ředitel: Urszula Krasoń
učitel: Joanna Rudkiewicz

O škole: Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego je základní škola, která patří ke školnímu komplexu č. 10. Naše škola se nachází na předměstí krásného města Wroclavi. Nacházíme se na jihozápadu Polska na řece Odře. Studenti v naší škole, jsou velmi ambiciózní, pracovití a zvídaví.

Lektor: Mrs Joanna Rudkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Soieskiego w Zespole Szkól nr. 10 (učitelka)
Téma lekce: Architektonické dědictví mého regionu a mé země

Zúčastněné děti (5. třída):
Alicja Koźlik, Antonina Łosińská, Piotr Mienicki, Patrycja Müller, Daria Pietraszek, Michał Piskozub, Grzegorz Ciepłucha, Natalia Feret, Jancewicz Szymon, Oliwia Jaworek, Łukasz Krzemienowski, Adrian Löffelmann, Dominika Mietlewska, Jakub Mrozek, Wiktor Pacholski, Oliwia Panasiuk, Kacper Pawlak, Jakub Pawłoski, Jakub Pieluch, Kamil Pilśniak, Tomasz Tarnawski, Maja Ziomek, Paulina Żłobińska, Tomasz Ż yła, Julia Bujak, Patrycja Długosz, Maja Kosior, Natalia Piotrowska, Paula Ptak, Zuzanna Wypchło

2015 Szkoła Podstawowa nr 44 2015 Szkoła Podstawowa nr 44 2015 Szkoła Podstawowa nr 44

2015 Szkoła Podstawowa nr 44

 
|
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace