Kontakt

Marta Kolmanová

Ředitelka projektu

GSM: +420 725 525 321

Petr Ivanov

Předseda spolku Hravý architekt
GSM: +420 606 654 121
ivanov@hravyarchitekt.cz

Organizátoři

Spoluorganizátoři

Partneři

Záštity


Základní škola a mateřská škola Demlova Olomouc

Základní škola a mateřská škola, Demlova 18, Olomouc
Ředitelka školy: RNDr. Anna Dobrovolná
tel.: +420 775 585 409
e-mail: zsdemlova@volny.cz

O škole: Jsme velká sídlištní základní a mateřská škola v klidném prostředí parku. Našimi obzvlášť oblíbenými prostory jsou sportovní areál a moderní tělocvičny, kde hraji prim atletika, florbal a vybíjená. Oblíbenými soutěžemi jsou vánoční turnaje ve florbalu a vybíjené, Demlovská laťka a Demlovská latěčka. Každoročně pořádáme školní hudební soutěžní přehlídku Doremi, soutěže Poznáváme Hanou, Příroda Olomoucka, Mis účes, nebo fotografickou soutěž. Žáci naší školy společně se studenty Slovanského gymnázia Olomouc navštěvují každoročně státy Evropské unie. Letos jeli již po dvacáté a navštívili Francii a francouzskou riviéru. Tradicí se na naší škole stala i práce na projektech, například projekty Voda, Olomouc, Bájné mýty a legendy. V letošním školním roce si žáci změřili síly v projektu Podnikatel, který je zasvětil do základů podnikání.

Vedoucí práce: PhDr. Olga Fišarová, Mgr. Petra Holcová

Děti, zapojené do projektu:
Laura Helena Antonová, Jaroslav Dobeš, Jan Halamka, Zora Hromádková, Klára Kovaříková, Jan Krbeček, Vojtěch Němčák, Klára Nováková, Milan Petráš, Matěj Portysch, David Prokop, Lenka Sedláčková, Natalie Schneiderová, Kryštof Sládek, Martin Spěvák, Lukáš Stejskal, Adéla Šafářová, Filip Špok, Kateřina Tobolová, Radim Trš, Michaela Veselá, Tomáš Zajíček

Věk dětí: 11–12 let

Třída: 5. B

 
|
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace