Kontakt

Marta Kolmanová

Ředitelka projektu

GSM: +420 725 525 321

Petr Ivanov

Předseda spolku Hravý architekt
GSM: +420 606 654 121
ivanov@hravyarchitekt.cz

Organizátoři

Spoluorganizátoři

Partneři

Záštity


ZŠ Obránců míru Most

2015 ZŠ Obránců míru Most2015 ZŠ Obránců míru MostÚstecký kraj

www.11zsmost.cz

Ředitel školy: Mgr. Svatopluk Matějka
Učitelka : Mgr. Langová Dana

O škole: Školní vzdělávací program naší školy "DO ŠKOLY S RADOSTÍ" je založen na Platónově myšlence: "Výchova by se měla uskutečňovat skrze umění". Navazuje na dlouholetý projekt naší školy, a to na projekt rozšířené výuky hudební a výtvarné výchovy, s existencí tříd se standardní výukou v každém ročníku.

Lektor: Mgr. Jan Peer (Národní památkový ústav)
Téma lekce: Architektonické památky Ústeckého kraje, práce architekta

Zúčastněné děti (3.B):
Gabriela Bělohlávková, Jan Bláha, Markéta Bláhová, Patrik Bureš, Nicol Dondová, Nicolas Gojdič, Nela Heltová, Barbora Holečková, Petr Hubka, Dominika Hudecová, Aneta Jíchová, Michaela Kopáčová, Pavlína Kottová, Vojtěch Kubín, Lenka Lavičková, Vanesa Miletínová, Veronika Niečová, Minh Anh Phamová Hai, Adam Pock, Nikola Remutová, Matěj Říha, Aneta Staňková, Jan Šindler, Kateřina Veselá, Veronika Vobořilová, Eliška Eva Tůmová

2015 ZŠ Obránců míru Most2015 ZŠ Obránců míru Most2015 ZŠ Obránců míru Most

 
|
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace