Kontakt

Marta Kolmanová

Ředitelka projektu

GSM: +420 725 525 321

Petr Ivanov

Předseda spolku Hravý architekt
GSM: +420 606 654 121
ivanov@hravyarchitekt.cz

Organizátoři

Spoluorganizátoři

Partneři

Záštity


Moriya-Barkay Primary School

2015 Moria-Barkay Primary SchoolIsraelUnesco/Ministry Is

ředitel: Hemda Marom
učitel: Yaarit Stern

O škole: Moriya Barkay je jedinečná nábožensko - sionistická škola, která se nachází ve městě Haifa. Ve škole je asi 140 studentů ve 12 třídách, které jsou oddělené zvlášť pro chlapce a dívky.
Školní program je založen na metodě "Barkay" - náboženských studií, pomocí pravidel, které se objevují v rabínské literatuře a v cestě rabina Kooka. Metoda byla použita poprvé "Talmud Torah" v Hebronu rabínem Danem Barrym.
Program kombinuje nástroje židovských zdrojů a souběžně obecných předmětů. Je provozován asi na dvaceti různých školách po celé zemi. Metodou nadace je harmonie mezi duchovními a světskými studii, podle prosté výuky a učení jako jsou sofistika a postupnosti - v závislosti na Mishnah v Avot "pět Bible, deset Mišna, patnáct Talmud."

Lektor: Yaarit Stern
Téma lekce: Diskuze o důležitých místech ve městě a jejich význam pro děti a zemi obecně

Zúčastněné děti (5. a 6.třída):
Adi Yaluz, Hagai Zamiri, Yoav Fisher, Hila Gross, Noa Ledvin, Bat-Zion Geula Amar, Noa, Sivani, Ester Sophia Kalistov, Michal Dahan, Ayala Elmaliah, Yael Franis, Avishag Abu, Ahiya Marcovitz , Herut Runas, Ananya Bugala, Tzuriya Levi, Or Maman, Dvir Edri, Ahinoam Ifrah, Gilad Kurtzberg, Eliav Cohen

2015 Moria-Barkay Primary School2015 Moria-Barkay Primary School2015 Moria-Barkay Primary School

2015 Moria-Barkay Primary School2015 Moria-Barkay Primary School2015 Moria-Barkay Primary School

 
|
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace