Kontakt

Marta Kolmanová

Ředitelka projektu

GSM: +420 725 525 321

Petr Ivanov

Předseda spolku Hravý architekt
GSM: +420 606 654 121
ivanov@hravyarchitekt.cz

Organizátoři

Spoluorganizátoři

Partneři

Záštity


Základní škola Za Nádražím Český Krumlov

Skupinové foto ZŠ Za nádražímZákladní škola Za Nádražím

Za Nádražím 222, Český Krumlov
Ředitelka školy Mgr. Dana Hoššová
tel.: +420 380 711 296
e-mail: hossova@zsnadrazi.cz
www.zsnadrazi.cz

Pracujeme podle vlastního Školního vzdělávacího programu nazvaného „Já v naší škole“. Již dlouhou dobu je škola zaměřena na práci s dětmi ve volejbalu. V naší škole funguje od roku 2000 Školní parlament, který je složen ze zástupců 5. až 9. ročníků. V každém školním roce se o nejmladší žáky naší školy starají ti nejstarší. Každá devátá třída má na starost svou první. Škola úzce spolupracuje s rodiči.

Vedoucí práce:Zdeněk Boček

Děti, zapojené do projektu:David Antoni, Zdeněk Bouček, Pavel Čevora, Jaroslav Hakl, Karolína Homolková, Kateřina K. Krejčová, Barbora Kunešová, Valentýna Matušová, Natálie Petroušková, Alice Plemátlová, Natálie Rosinová, Renata Růžičková, Valérie Šimášková, Anna Švecová, Robin Tkáčík, Filip Žíla, Matěj Kápl, Jakub Kraus, Lucie Kotlárová

Věk dětí:9–10 let
Třída:4. C

 
|
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace