Seznam zúčastněných škol

Česká republika 2017

Základní a mateřská škola Bělá nad Radbuzou

Základní škola Dobřany, příspěvková organizace

Základní škola Chotěšov, příspěvková organizace

Základní škola Chrudim

Základní škola Lednice

Základní škola Úšovice, příspěvková organizace

Základní umělecká škola Pardubice

Základní škola Pardubice

Základní škola Plasy

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Základní a mateřská škola Praha 3

Zákldní škola Petřiny – sever

Základní škola Sušice

Základní umělecká škola Přelouč

Základní škola Kostelní, Tachov

Základní škola a mateřská škola Těšany

Základní škola Valtice

Přírodovědecké gymnázium PORG, Ostrava

Dům dětí a mládeže Praha 6

Svět 2017

Centro Montessori Padova scuola Primaria, Padova, Itálie

ZŠ a MŠ Voderady, Voderady, Slovensko

Colegio Hebreo Sefaradi, Lomas del Cahmizal, Mexico

Colegio Santa Rosa, Colegio Divina Misericordia, Colegio Túpac Amaru and Centro educativo, Lima, Peru

Heidelsteigschule, Bamberg, Německo

Escola Canto dos Pássaros, Cabo Prio RJ, Brazílie

Groupe scholaire carlepont, Carlepont, Francie

Osnovna šola Simona Gregorčica Kobarid, Kobarid, Slovinsko

SzkoŁa Podstawowa, WrocŁaw, Polsko

Šiauliai „Sandoros“ Progymnasium, Šiauliai, Litva

Honore de Balzac, Nanterre, Francie

Česká republika 2016

Základní škola a Mateřská škola,Brno

Základní škola a Mateřská škola, Březová

Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové

Základní škola, Olomouc

Základní škola, Ostrava

Základní škola a Mateřská škola Barrandov, Praha 5

Základní škola Hanspaulka, Praha 6

Základní škola Donovalská, Praha 4

Svět 2016

Escola Canto dos Pássaros – Brazílie

Gymnasium Sv. Cyrila a Metoděje – Bulharsko

Základní škola Horvati – Chorvatsko

Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus – Maďarsko

State Primaria di Piteccio – Itálie

Šiaulia „Sandoros“ Progymnasium – Litva

American School – Peru

Základní škola č. 44 im. Jana III Sobieskiego – Polsko

Private Volksschule Sacré Coeur – Rakousko

El Sharq – Nazareth, Izrael

Habiluim – Ramat Ga, Izrael

Moriya – Barkai -Haifa, Izraelv

Afek school -Kibutz Afek, Izrael

Tali – Jerusalem, Izrael

Reime – Ashdod , Izrael

Yigal alon – Sderot, Izrael

Teoretické gymnasium „Nicolae Balcescu“ – Rumunsko

Oš Poljane – Slovinsko

Škola „VUK Karadžić“ – Srbsko

Poly Ppep Country Day Middle School – Spojené státy americké

Intermediate School PSIS 187 – Spojené státy americké

PS 39 – The Landmark School – Spojené státy americké

Colegio Hebreo Sefaradi – Mexiko

Česká republika 2015

Základní škola Hroznová,Brno

Základní škola Dukelská, České Budějovice

Základní škola Štefánikova, Hradec Králové

Základní škola Školní náměstí, Chrudim

Základní škola Slovan, Kroměříž

Základní škola Lednice

Základní škola Obránců míru, Most

Základní škola Komenium, Olomouc

Základní škola Provaznická, Ostrava

Základní škola Štefánikova, Pardubice

Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha

Základní škola Národní, Prachatice

Základní škola a Mateřská škola Tábor

Základní škola Valtice

Svět 2015

Škola Canto dos Pássaros – Rio de Janeiro, Brazílie

ZŠ 20. dubna– Panagurište, Bulharsko

ZŠ Sveshtenik Nedelio Ivanov – Panagurište, Bulharsko

Škola Speciálního vzdělávání Xiangtan – provincie Hunan, Čína

Škola Øster Farimagsgades – Kodaň, Dánsko

CEIP Tagoror – Santa Cruz de Tenerife, Gran Canaria

Základní škola Horvati – Záhřeb, Chorvatsko

Základní škola Piteccio – Pistoia, Itálie

Komplexní institut Italo Svevo plesso Domenico Lovisato – Terst, Itálie

ZŠ Leo-Baeck – Haifa, Izrael

ZŠ Moriya-Barkay – Haifa, Izrael

Škola umění a vědy – Gilo Bet – Jeruzalém, Izrael

ZŠ Al-Sharq– Nazaret, Izrael

ZŠ Omarim – Omer, Izrael

Škola Madaim-Alon – Sderot, Izrael

Škola Habiluim – Ramat-Gan, Izrael

Ekumenická ZŠ Máriaremete-Hidegkúti – Budapešť, Maďarsko

Le Studio des Arts Vivants – Casablanca, Maroko

Škola Bet Hayladim – Mexico City, Mexico

SS.CC Recoleta – Lima, Peru

ZŠ nr 44 im. Jana III Sobieskiego – Wroclaw, Polsko

Teoretická střední škola “Grigore Moisil” – Temešvár, Rumunsko

Základná škola Karpatská – Žilina, Slovesnko

ZŠ Antona Tamaža Linharta – Radovljica, Slovinsko

ZŠ Drinka Pavlović – Bělehrad, Srbsko

Plastilinarte – Caracas, Venezuela

Česká republika 2014

Základní škola Kneslova, Brno

Dětský domov se školou, SVP a ZŠ, Býchory

Základní škola Dukelská, České Budějovice

Základní škola Za nádražím, Český Krumlov

Základní škola Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Místek

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Purkyňova, Frýdlant

Základní škola Kadaňská, Chomutov

5. základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar, Jindřichův Hradec

Základní škola Školní, Kadaň

Základní škola Dukelských hrdinů, Karlovy Vary

Základní škola Jana Palacha, Kutná Hora

Základní škola Lednice, Lednice

Základní škola Mikulov, Hraničářů, Mikulov

Základní škola a Mateřská škola Demlova, Olomouc

Základní škola nábřeží Závodu míru, Pardubice

Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Písek

25. ZŠ Chválenická, Plzeň

Základní škola nám. Curieových, Praha 1

Základní škola Velká Dlážka, Přerov

Základní škola a Mateřská škola Helsinská, Tábor

Základní škola Valtice, Valtice

Základní škola a Mateřská škola Pražská, Znojmo

Svět 2014

Základná škola s Materskou školou Sibírska, Bratislava, Slovensko

Základná škola Vajanského, Skalica, Slovensko

Základná škola a Materská škola Školská, Žilina, Slovensko

Podmaniczky János Evangélikus Óvodaés Altalános Iskola, Budapest, Maďarsko

Zespól Szskól Nr 10, Szkola Podstawowa, Vratislav, Polsko

Istituto Comprensivo Scarperia San Piero a Sieve, Florencie, Itálie